O firmie

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres profesjonalnych usług spedycyjnych, transportu międzynarodowego i krajowego.

Przewozimy ładunki ponadgabarytowe i specjalne w Polsce i na trasach całej Europy. Jeśli Twój ładunek ma dużą wagę lub olbrzymie rozmiary – jesteśmy w stanie przewieźć go dla Państwa firmy w drugi koniec Europy. Zespół doświadczonych w branży pracowników „KDX Transport i Spedycja” sprawi, że odbędzie się to sprawnie, bezpiecznie i na czas.

Nasze usługi obejmują w szczególności:

 

  • transport i spedycja ładunków specjalistycznych, ciężkich i ponadgabarytowych,
  • transport i spedycja ładunków niebezpiecznych (ADR),
  • organizacja transportu – wybór optymalnej trasy, zezwolenia (w tym zezwolenia specjalne), kalkulacje opłat przewozowych, ubezpieczenie ładunków itp.,
  • pilotaż transportu, eskorta (w tym Policyjna) włącznie ze zmianą organizacji ruchu,
  • transport „kombinowany”,
  • kompleksowe doradztwo z zakresu transportu, spedycji i logistyki,

Wieloletnie doświadczenie w branży transportu międzynarodowego pozawala nam na świadczenie usług transportowych na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Każda przesyłka traktowana jest przez nas indywidualnie i to indywidualne podejście do Klienta i świadczonych usług jest naszą cechą szczególną, wyróżniającą nas spośród wielu podobnych firm istniejących na rynku.

Transport ładunków odbywa się przy użyciu naczep specjalistycznych (SEMI, TIEFFBET, TELESATTEL) oraz standardowych o tonażu: 3.5t, 6.5t, 8t, 24t i więcej.

Towary przewozimy na trasach całej Europy, ale naszą specjalizacją w transporcie międzynarodowym jest kierunek do Italii. Przeróżne ładunki począwszy od olbrzymich elementów budowlanych, całych domów, elementów stalowych mostów, ciągników, elementów samolotów czy statków a skończywszy na ciężkim sprzęcie wojskowym.

Naszymi Klientami są firmy z różnych branż, m.in. motoryzacja, kolejnictwo, elektro-energetyka, rolnictwo, budownictwo i inne gdzie istnieje potrzeba przewozu ładunków specjalnych i ponadgabarytowych. Do obejrzenia przykłądów naszych zleceń zapraszamy na podstronie „Przykładowe realizacje”.

Z Klientami budujemy partnerskie relacje oparte na zaufaniu i rzetelności. Gwarantując najwyższą jakość usług transportowych, terminowość i rzetelność dostaw jesteśmy przekonani, że każdy nowy Klient stanie się szybko naszym stałym Partnerem.

Dowiedz się jakie wyzwania są stawiane przed firmami transportowymi i spedycyjnymi w naszej Bazie Wiedzy.

Zestawy

Zestawy transportowe

Sprawdź zestawy transportowe i rodzaje naczep dostępne w naszej ofercie,
dostosowując zamówienie do swoich potrzeb.

Galeria

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider